20 x jurkjes en rokjes voor de zomer

De afgelopen dagen heb ik enorm genoten van het mooie weer! Ieder vrije moment op mijn stagedagen genoot ik van het zonnetje op mijn blote en witte benen en wanneer ik voor de kast stond, koos ik telkens voor een rokje of een zwierig jurkje. Rokjes en jurkjes kunnen bij mij in de kast echt niet ontbreken en ieder jaar koop ik weer een nieuw item bij. Ik ben al aan het rondsnuffelen voor het nieuwe item van dit jaar en in die zoektocht kom ik prachtige dingen tegen. Ik deel 20 rokjes en jurkjes met je voor deze zomer!

Inmiddels heb ik een hele verzameling aan rokjes en jurkjes en word ik er nog iedere dag blij van. Toch komt er altijd wel weer iets nieuws bij. Vaak zijn dit items die helemaal volgens de laatste trends zijn, vandaar dat ik ook even de trends met je wil delen.

06442fe4c77066a40b037b0707aa3e33
c27413c682a8b7b5f9fc04580cd5a151
b6c7d2cb467538f596b08374b14c1c0c

Een rok in een satijnlook

De musthave voor dit seizoen, is een rok in een satijnlook. Ik deelde onlangs al een DIY waarmee je gemakkelijk zelf dit soort rokken kunt maken. Ben je nou niet zo creatief, dan kun je er natuurlijk ook eentje shoppen! Inmiddels merk ik dat ik groot fan wordt van deze trend en alle mooie foto’s opsla op mijn Pinterest bord vol met dit soort jurkjes en rokjes.

Ruffles

Mijn favoriete trend, zijn de ruffles. Ik ben zelf dol op ruffles en heb inmiddels verschillende rokjes die binnen deze trend aansluiten. De ruffles zie je voornamelijk terugkomen in rokjes en ook zeker bij de mini rok!

56bf996da5d96e60cee55c759ebb0db4
b9dda2bcf283da562fc922afc20519e4
6ed45c99168854966fb2be744a3d72db

Naast de mini rokjes, zijn de rokken tot op de enkel ook helemaal terug. Ikzelf ben niet zo van deze trend, omdat ik al zo klein ben. Wel vind ik het super leuk staan bij anderen en zie ik altijd de meest leuke combinaties voor me!

De neon trend

Daarnaast zie je heel veel opvallende en neon kleuren. Een neon jurkje met een leuk sandaaltje en je bent helemaal klaar voor de dag! Ik merk zelf dat ik deze kleurtjes wel erg leuk vind en dus ook heb toegevoegd aan het lijstje met de 20 items.

20 x jurkjes en rokjes voor de zomer

mbyM rok
Vero Moda jurk
Mbym jurk
mbyM rok
Samsoe & Samsoe rok
Set rok
Fabienne Chapot rok
Rok
Alix the label rok
Nikkie rok
Yaya rok
Tommy Hilfiger rokje
YAS jurk
Yaya jurk
Nikkie jurk
Vila jurk
Josh V jurk
Josh V jurk
Josh V jurk
Fabienne Chapot jurk

Dit zijn de 20 jurkjes en rokjes die ik voor je heb verzameld. Het zijn stuk voor stuk items die ik onwijs leuk vind en die erg geschikt zijn voor de warme dagen! Je kunt er alle kanten op met combineren, maar een basic tee is ook altijd een goed idee!

Welke trend vind jij het leukst voor deze zomer?

9 Comments

  • Reply
    Wies | Nature of Happiness
    juni 1, 2020 at 11:17

    Ah zo’n satijnen slipdress vind ik heel mooi!

  • Reply
    Edith-Sofia
    juni 1, 2020 at 17:04

    Zo leuk ik ben gek op jurkjes en rokjes! Draag eigenlijk nooit een broek. Ik vind de satijntrend wel heel erg leuk!

    • Reply
      Suzanne Elisa
      juni 5, 2020 at 09:36

      Mij zie je in de zomer ook veelal in een rokje of jurkje lopen.

  • Reply
    Dora
    juni 1, 2020 at 21:50

    Oeee dat rechtse bloemen jurkje op de foto, ziet er super leuk uit, als ik die nou eens kon kopen

    • Reply
      Suzanne Elisa
      juni 5, 2020 at 09:39

      Wellicht kun je online een soort gelijk jurkje vinden. Wellicht bij Only, H&M of Zara.

  • Reply
    Naomi
    juni 2, 2020 at 18:43

    Heel leuk die satijnen jurkjes! Love it!

  • Reply
    Gretll
    juni 6, 2020 at 16:27

    Ik vind de ruffles rokjes echt heel mooi, heb er nog geen liggen maar zal mezelf er wel eentje aanschaffen !

  • Reply
    De leukste zomerjurkjes onder de €60 - Suzanne Elisa
    mei 20, 2022 at 10:00

    […] jaar geleden deelde ik 20 leuke jurkjes en rokjes voor de zomermaanden (helaas zijn deze jurkjes en rokjes niet meer verkrijgbaar, maar de […]

  • Leave a Reply