De blokhak is een detail van de schoen die komende seizoenen weer helemaal terug komt en dat betekent dat we weer kunnen gaan combineren, maar toch blijkt dit altijd nog even lastig te zijn. Je moet je vibe weer te pakken krijgen en je draai te vinden met alle andere kleurtinten en de blokhak. Vandaar een heleboel inspiratie om weer aan de slag te gaan met verschillende outfits.
Ik zie ontzettend veel outfits voor me als ik denk aan een blokhak en dat maakt het ook zo leuk. Je kunt er oneindig veel combinaties mee maken en allerlei kanten op en daarom heb ik ook verschillende outfits en inspiratie waarmee je zelf nog kunt mixen en matchen bij elkaar gezocht.
AJC jurk €29,99 – Laura Scott top €24,99 – AJC rok €29,99 – XYXYX sandaaltjes €129,95 – Buffalo sandaaltjes €79,99 – AJC top €14,99 – Rick Cardona rok €49,95
De eerste outfit is met een aantal items die erg geschikt zijn voor een diner of een chique feestje. Grijs, zwart en natuurlijk het prachtige bordeaux. De bordeaux rok vind ik echt prachtig. Dit is een item dat ik met liefde uit de kledingrekken zal pakken en met liefde meeneem naar de paskamer, ik vind hem echt prachtig. Daarnaast vind ik de grijze jurk ook heel erg leuk. Je kunt hem zowel op een nette manier dragen met een mooie pump met blokhak of een sandaaltje zoals hierboven, maar als je hem met een laarsje en een leren jack combineert is hij ineens heel stoer.
BC jeans €49,95 – Tamaris sandaaltjes €84,95 – AJC bomberjack €29,99 – Laura Scott top €29,95 – Tamaris sandaaltjes €59,95 – Vero Moda Jegging €39,95 – Laura Scott shirt €29,99
Stoere outfits met een beetje bohemian, dat vind ik steeds leuker worden. Het is heel subtiel bohemian, want richting het najaar wordt het vaak iets meer achterwegen gelaten dan in de zomermaanden. Een stoere broek met eventueel de blouse en het bomberjack en een stoer sandaaltje of een jegging met de bruine top met een leuk ander sandaaltje. Zeker de bomberjacks vind ik geweldig, love it en zelf heb ik er ook al meerdere in mijn kast hangen!
Linea Tensini jeans €48,95 – Melrose top €39,99 – Otto sandaaltjes €69,95 – s. Oliver shirt €15,99 – Vero Moda Jegging €39,95 – Buffalo laarsjes €79,99 – Only Gilet €39,95
En als laatste mix en match opties in de trends streepjes en Off Shoulder items. Ik heb gekozen voor een girlfriend jeans en een jegging van Vero Moda en daarnaast kun je met de tops en schoenen lekker combineren. Zelf zou ik gaan voor de girlfriend jeans, met de witte top en het gilet en de laarsjes. Maar wil je toch nog een beetje zomer, kun je ook voor het sandaaltje gaan. Alle combinaties zijn mogelijk!
Een beetje meer inspiratie om de blokhak trend ook bij jou door te zetten en weer een nieuwe boost aan outfits te krijgen. Zelf heb ik al een aantal schoenen met de mooie blokhak in huis en die gaan ook weer om mijn voet en ik ga deze trend rocken!
Alle items zijn die ik heb gebruikt zijn verkrijgbaar via OTTO en daarnaast vind je er nog meer items om leuk te combineren met de blokhak.
Ben jij al fan van de blokhak?
11 Comments
Vivian
september 8, 2016 at 07:37Heel erg gaaf!
Mariska
september 8, 2016 at 09:02Fijne trend, eindelijk schoenen waar ik op kan lopen! En ze zijn ook nog eens heel leuk 😀
Lilia | Lily Like
september 8, 2016 at 09:08Leuke outfit ideetjes! XO
Jolien
september 8, 2016 at 09:41Yay, hakken waar ik op kan lopen!
Brittany
september 8, 2016 at 09:46Ik vind het echt een super leuke trend! <3
Melanie
september 8, 2016 at 11:18Ahhh ik ben echt fan van deze trend! Leuke inspiratie! <3
Robin Valentine
september 8, 2016 at 11:46Het bohemian setje vind ik erg leuk! Daar vind ik de schoenen ook het mooist van 🙂
Nienke
september 8, 2016 at 17:14Leuke outfits! Vind de blokhak heel erg cool.
Dineke
september 8, 2016 at 19:58Wat een leuke outfits zeg!
Romy
september 8, 2016 at 20:34Mooie outfits! Heerlijk weer die herfst kleuren, zelf ben ik erg fan van legergroen, maar ik schijn okergeel ook goed te kunnen hebben 🙂 Ik houd een winactie op mijn blog. Misschien ook iets voor jou?
José
september 8, 2016 at 23:06Blokhakken vind ik heel fijn lopen, dus zeker fan. Leuke combi’s!