Lisa – Vandaag heb ik voor jullie een leuk artikel over dit Dr van der Hoog masker. Dit is het “Gorgeous Grain” masker, dit masker beloofd dat hij je huid kalmeert en de roodheid afneemt. Perfect als je een rode huid hebt. Lijkt me dus erg geschikt, laten we snel beginnen!
Dit is echt een masker waar ik helemaal enthousiast van word alles wat ik wil van een masker zit in dit masker, hij kalmeert, verminderd de roodheid, geen alcohol en geen parfum. kortom perfect dus! Ideaal voor de mensen die een gevoelige of rode huid hebben en daarnaast lijkt me het een ideaal masker om na te zonnebaden te gebruiken om je huid weer helemaal tot rust te laten komen van al die zonnestralen.
Ingrediënten: Aqua, Avena Sativa Flour, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoyl Ethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Glycerin, Triticum Vulgare Germ Oil, Oryza Sativa Bran Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Avena Sativa Extract, Ceteareth-20, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.
Het masker heeft een wittige kleur en bevat stukjes graan. Persoonlijk vind ik de geur niet erg lekker, maar er zit dan ook geen parfum in. Het masker verdeelt makkelijk over de huid en voelt erg zacht aan. Zodra je het masker over het gehele gezicht heb aangebracht, voel je het heerlijk in trekken. Je voelt je huid gewoon soepeler worden terwijl je het masker laat intrekken, heerlijk!
Ik laat het masker 10 tot 15 min intrekken zoals aangegeven en vervolgens spoel ik het af met lauw water. Mijn huid is zo zacht en voelt heerlijk soepel aan, het masker doet echt wat het beloofd. Vaak heb je maskers die echt branden en je huid heel erg rood achter laten, maar dat is absoluut niet het geval met dit masker.
Ik ben erg enthousiast over het masker. De geur vind ik persoonlijk niet zo prettig, maar dit is natuurlijk voor iedereen verschillend. Het masker doet wat hij beloofd en het is zeker een aanrader voor de gevoelige huid!
Het Gorgeous Grain kant en klaar masker van Dr van der Hoog is verkrijgbaar voor €2,29.
Lisa, columnist over beauty, food, lifestyle en perseventen, instagram @Hellogorgeous_lisa.
18 Comments
chucky1012
mei 14, 2016 at 06:03Het klinkt erg goed!
Dit merk masker wil ik eens zelf testen.
Waar kan ik het kopen?
Xoxo
Lotte
mei 14, 2016 at 08:10Klinkt als een fijn maskertje! Ik haat die roodheid na het eraf wassen.
Vivian
mei 14, 2016 at 09:19Klinkt heel erg fijn!
Miranda
mei 14, 2016 at 10:09Oehh lekker! Ik hou van dr van der hoog
Mariska
mei 14, 2016 at 10:48Ik heb van dit merk ook 2 maskers liggen, die moet ik nog testen, maar het klinkt al goed!
Lieke
mei 14, 2016 at 11:58Klinkt fijn! Ik hou zelf wel van de geur van granen
Petra
mei 14, 2016 at 12:11Lijkt me een heel lekker masker. leuk artikeltje
Lilia | Lily Like
mei 14, 2016 at 12:56Lijkt me een fijn masker! xo
Wietse
mei 14, 2016 at 14:11Klinkt fijn! Goed eerste artikel Lisa
Sabine
mei 14, 2016 at 15:05Ziet er heel lekker uit! Heerlijk een relax momentje met een maskertje
Pip
mei 14, 2016 at 16:08Klinkt fijn!
Bente
mei 14, 2016 at 18:12Mijn zondag bestaat ook altijd uit een maskertje!
janinem876
mei 14, 2016 at 20:53Ik heb ook nog een maskertje liggen van van der hoog! Ik vind ze altijd erg fijn.
Marushi
mei 14, 2016 at 22:47Klinkt als een fijn masker! -x-
Joycerdt
mei 15, 2016 at 11:03Oh deze klinkt echt heerlijk zeg! Liefs.x
Marleen Ophof (@remotereport)
mei 15, 2016 at 13:12Hij lijkt me echt heerlijk!
ModaSplash
mei 15, 2016 at 18:22Klinkt als een fijn maskertje! X
Joëlla Wassink
mei 18, 2016 at 09:11Ik heb thuis ook echt mega veel maskertjes van dit merk liggen, love it!