Een telefoonhoesje voor mijn telefoon is nog niet zo’n gemakkelijke klus! Ik heb geen hele bekende telefoon en daardoor wordt ook moeilijk om een leuk en trendy hoesje daarvoor te vinden. Gelukkig heb ik een tijdje terug een webshop ontdekt waar ze wel mijn hoesjes voor deze telefoon verkopen en ik heb er direct een besteld! Het telefoonhoesje voor mijn Wiko Rainbow heb ik besteld bij Telefoonhoesjestore Het is een doorzichtig siliconenhoesje wat je om je telefoon moet doen. De achterkant van het hoesje is bedrukt met verschillende kleurtjes die toevallig ook nog goed bij de kleur van mijn telefoon passen. De kleuren lopen door naar onder alsof het geverfd is en de verf een beetje naar beneden druppelt.
Het telefoonhoesje ziet er super vrolijk en kleurrijk uit, want ik super leuk vind om te dragen. Mijn telefoon heeft van zichzelf al een leuk kleurtje en dan past zo’n hoesje er ook super goed bij.
Daarnaast ook een kleine preview van de apps die ik gebruik op mijn telefoon. Dit is het tweede scherm van mijn telefoon. Op het eerste scherm heb ik een camera, kalender, contacten, mail, interbrowser, galerij, instellingen en de play store staan.
Vervolgens ga je door naar deze pagina waar ik Spotify, Facebook voor zowel privé als voor S-Diary, de Rabobank app, Google Translate, een snelkoppeling naar S-Diary, notities, twee mapjes met blogs die ik lees, een snelkoppeling naar mijn mail, SnapChat, WeHeartIt en onderaan zie je nog Whatsapp en Instagram voor het vele gebruik.
Eindelijk Wiko Rainbow hoesjes! Ik ben onwijs blij met het telefoonhoesje, want het fleurt mijn telefoon weer helemaal op! Je wordt direct vrolijk als je mijn telefoon ziet en dat vind ik wel fijn! Naast mijn leuke telefoonhoesje zijn er ook Wiko Birdy hoesjes en Huawei P8 hoesjes. Het telefoonhoesje is van telefoonhoesjestore en is verkrijgbaar voor €8,95.
Heb jij ook een vrolijk telefoonhoesje?
16 Comments
chucky1012
mei 10, 2016 at 06:21Een heel mooi hoesje om je mobiele telefoon goed mee te kunnen beschermen tegen krassen!
Leuke webshop met zoveel keuze uit diverse hoesjes.
Xoxo
Lilia | Lily Like
mei 10, 2016 at 07:41Erg mooi hoesje! xo
silkeblogs
mei 10, 2016 at 09:36Echt een supermooi hoesje!
Lieke
mei 10, 2016 at 09:40Fijn dat je een leuk hoesje hebt kunnen vinden voor je telefoon.
Mariska
mei 10, 2016 at 10:49Staat echt super leuk! Ik heb ook een telefoon wat niet zo’n populair model is dus hoesjes vinden is lastiger. Ik ga kijken 😀
Nicole Orriëns
mei 10, 2016 at 10:57Ik heb er eentje met bloemetjes. Maar deze vind ik ook wel heel mooi. Heel ‘boho’!
rachelkromdijk
mei 10, 2016 at 11:45Ah hij ziet er echt mega leuk uit!
Linda
mei 10, 2016 at 12:49Wat een vrolijk en zomers hoesje! Ik heb zelf een doorzichtig hoesje met witte “bloemenprint”, wel vrolijk alleen niet zo kleurrijk 😉
craftytime
mei 10, 2016 at 13:15Wat een prachtig hoesje! Ook heel leuk om te zien welke apps je op je telefoon hebt! xx
Marushi
mei 10, 2016 at 13:37Ik vind hem erg gaaf! -x-
makeupedblog
mei 10, 2016 at 22:39Heel erg leuk hoesje!
Vivian
mei 14, 2016 at 09:57Leuk hoesje! Lkker vrolijk!
Lieke
mei 14, 2016 at 11:02Mooi telefoonhoesje heb je
Sabine
mei 14, 2016 at 15:07Wat een kleurtjes! Ik ben zelf ook nog opzoek naar een leuk hoesje voor mijn telefoon
iliveformydreams.com
mei 16, 2016 at 10:59Wat een leuk hoesje. heel erg veel plezier ermee.
belk coupon codes and discounts december2015
juli 22, 2016 at 13:42j5oGBZ Looking forward to reading more. Great post.Thanks Again. Cool.