Ons huis is helemaal in kerstsferen en dat is super gezellig. Daarom een klein kijkje in ons huis met alle leuke kerstdetails. Het is maar een klein kliekje, want heel ons huis is in kerstsferen. Buiten hebben we een klein kerstboompje staan, binnen hebben we er zo’n 8 staan, dus het lijkt hier net een kerstkasteel.
Kleine details uit de kerstboom! We hebben niet alleen kerstballen, maar ook allemaal andere dingen in de kerstboom hangen. Zoals je ziet staat in de huiskamer de goud en crème kleur centraal.
In de speelkamer hebben we veel minder van deze leuke details. Hier hebben we twee grote wandrekken gemaakt en hier een aantal kleine dingetjes neergezet, zoals dit waxinelichthoudertje en de houtprint. De houtprint is van Zoedt en hier word je toch gewoonweg gelukkig van.
Hoe schattig zijn deze potjes. Deze wil ik het liefst wegpakken hier en naar mijn kamer verplaatsen. Sstt…
Zo krijg je een beetje een beeld van de (kerst)details bij ons in huis. In elk hoekje heb je wel een beetje het kerstgevoel en dat maakt het super gezellig.
Is het kerst bij jou in huis?
13 Comments
silkeblogs
december 17, 2015 at 08:55Zo leuk! Kerstdecoratie is echt essentieel om in de kerstsfeer te komen =D x
Romy
december 17, 2015 at 09:02Zo mooi! Ik ben echt verliefd op de houten waxinelichthouder. Mijn hart giechelt van geluk!
Romy
december 17, 2015 at 09:02Het houten plaatje naast de waxinelichthouder* haha
svenja
december 17, 2015 at 09:47Wauw, wat ziet het er ontzettend mooi en sfeervol uit bij jullie <3
Falibeauh
december 17, 2015 at 13:58Jaa, I LOVE kerst
Marushi
december 17, 2015 at 14:01Het ziet er allemaal erg leuk uit! Die bekers vind ik ook erg leuk! -x-
Simplynspecial
december 17, 2015 at 19:07Heel gezellig zo! Ik ben gek op alle kerstversiering in huis. En stiekem nog steeds jaloers op jouw 8 bomen hihi.
Anouk
december 17, 2015 at 20:13Leuk al die kerstspullies!
BlogbyDenisee
december 17, 2015 at 22:39Oeh super cute
cutebunniex
december 18, 2015 at 17:14Ja, die potjes/ kaarsenhouders zijn echt super cute!
Esmée
december 19, 2015 at 16:16Zo leuk om te zien! Mooie foto’s heb je gemaakt. Ik wou dat ik plek had voor zoveel kerstbomen, dan zou ik mijn ouders sowieso overtuigen. x
Suzanne
december 19, 2015 at 18:04Het is wel super gezellig om zoveel kerstdecoratie in huis te hebben.
Eske
december 24, 2015 at 09:31Die potjes zijn echt heel schattig inderdaad!